Owsianka proteinowa BA! - TuKama Testuje #41

                 

          Tak, tak! Kolejna recenzja w tym tygodniu! Tym razem sprawdzam proteinową owsiankę firmy Bakalland. Zakupiłam owsiankę o smaku kawy i banana, jednak wiem, że producent oferuje również alternatywę o smaku wiśniowo - truskawkowym. Produkt kupiłam w Auchan za około 2.49zł. W opakowaniu znajdziemy 47g produktu, a w tym:

⭐ Węglowodany: 25g
⭐ Tłuszcz: 2,4g
⭐ Białko: 10g
173 kcal

              W składzie znajdziemy przede wszystkim płatki owsiane, substancję słodzącą, koncentrat białka serwatkowego oraz płatki żytnie. Niestety, w owsiance nie znajdziemy kawałków owoców co moim zdaniem daje ogromny minus. Przecier bananowy jednak nie daje tego samego, dobrego aromatu co klasyczny, często spotykany w gotowych owsiankach np. liofilizowany banan. 


                  Otwierając opakowanie spotkamy się z intensywnym zapachem kawy, jej intensywność utrzymuje się również w smaku. Gorzkawy smak kawy przełamuje aromat banana, jednak smak ten moim zdaniem jest dość sztuczny. Owsianka na szczęście nie jest przesłodzona, jednak mało sycąca. Moim zdaniem koniecznością jest dodanie do niej innych składników, które sprawią, że owsianka będzie bardziej objętościowa. Na pewno zaoferowałabym dodanie do owsianki bakalii. 

Moja ocena: 5/10
Do następnego!
Ciaoo, TuKama

Będę wdzięczna jeżeli:
Zaobserwujesz mojego bloga:
 Zaobserwujesz Insta:Lajkniesz Fanpage:

Kliknij by polubić

 

                       


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

⭐Dziękuję za każdy zamieszczony komentarz!

⭐ Odwiedzam blogi moich obserwatorów a także komentujących!

⭐Zapraszam do zaobserwowania mojego bloga! Jeśli już to zrobiłeś pochwal się w komentarzu :)

⭐Pamiętaj! Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

⭐ Masz pytanie? Napisz w komentarzu lub na adres e-mail tukaama@gmail.com

Copyright © 2014 Zdrowo i Prawidlowo , Blogger