Pudding foods by Ann - TuKama Testuje #28

             Marakuja & Matcha & Tapioka takie właśnie dodatki w puddingu "foods by Ann" ostatnio miałam przyjemność testować. Powiem wam szczerze, że z tych wszystkich zakupionych produktów najbardziej byłam ciekawa właśnie tego puddingu. Myślałam, że smak dzięki marakui będzie egzotyczny i intensywny. Trochę się pomyliłam, jednak o tym za chwilę.

              Składniki: sok ananasowy w proszku (34%), skrobia, płatki kokosowe (16,3%), jabłka suszone, sok z marakui w proszku (5,8%), tapioka (skrobia z manioku 5%), sok cytrynowy w proszku (1%), sok marchwiowy w proszku, sproszkowana zielona herbata matcha (0,5%). 
               

W jednym opakowaniu znajdziemy 20g produktu, a w tym:
⭐ Węglowodany: 14,3g
⭐ Tłuszcze: 2,28g
⭐ Białko: 0,5g
83 Kcal

                Pudding możemy zakupić za około 5 zł. Biorąc pod uwagę właśnie tak wygórowaną cenę za tak małą ilość produktu miałam nadzieję, że smak będzie o wiele lepszy. Deser okazał się mdły, jednak marakuja dość dobrze wyczuwalna. Powiem szczerze, że co do puddingów jestem przyzwyczajona do dość solidnych porcji (przynajmniej 150g), tutaj niestety tego nie doświadczyłam. Połączenie takich dodatków przypominał mi smak wiórków kokosowych. Po chwili na wierzch dodałam banana i deser był od razu lepszy. :)
                Ocena: 7/10 ( minus 3 pkt. za przeciętny smak oraz dość wygórowaną cenę). 

Do następnego!
Ciaoo, TuKama

Będę wdzięczna jeżeli:
Zaobserwujesz mojego bloga:
 Zaobserwujesz Insta:Lajkniesz Fanpage:

Kliknij by polubić2 komentarze:

⭐Dziękuję za każdy zamieszczony komentarz!

⭐ Odwiedzam blogi moich obserwatorów a także komentujących!

⭐Zapraszam do zaobserwowania mojego bloga! Jeśli już to zrobiłeś pochwal się w komentarzu :)

⭐Pamiętaj! Komentując wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, które są między innymi wykorzystywane w analizie statystyk poprzez Google Analytics.

⭐ Masz pytanie? Napisz w komentarzu lub na adres e-mail tukaama@gmail.com

Copyright © 2014 Zdrowo i Prawidlowo , Blogger